Old Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

Meganarativ

Meganarativ je otevřené setkání příznivců postmoderních myšlenek napříč žánry. Srdečně zveme i Vás! Jednou za měsíc se scházíme, abychom se podělili o nějaký nápad, myšlenku, společně shlédli inspirativní video, podiskutovali o zajímavých událostech... Téma je vždy jiné, stejně jako formát, počet návštěvníků, atmosféra. Po dlouhém a plodném působení v Clubwashi každou první středu v měsíci jsme dlouho hledali ideální místo pro tato setkání. Nakonec to vypadá, že jsme jim našli domov v klub Ottoman Trumpet v samém centru města. Museli jsme také upustit od pravidelného dne v měsíci a zavést variabilnější režim, scházíme se nyní většinou první či druhý čtvrtek v měsíci. Čas však zůstal stejný, tedy 19:30. Nejlépe je sledovat sekci, aktuality nebo náš Facebook, kde pravidelně zveřejňujeme pozvánky na blížící se akce.

Vyjádření účastníků o MGN

fotogalerie První Meganarativ 10.2010

fotogalerie Druhý Meganarativ 11.2010

33. MEGANARATIV: Přátelé černého macaráta

33. MEGANARATIV: Přátelé černého macarátaSpolupráce s IQ Roma servisem, výlet na ekofarmu, založení občanského sdružení, Altruistické knihkupčení pro stacionář v rámci blešího trhu a další akce. Jestli jste neuhodli společného jmenovatele těchto akcí, tak asi neznáte sdružení Přátelé černého macaráta.

Již po třiatřicáté vás zveme ke společně strávenému večeru věnovanému setkávání a diskusi. Tu bychom tentokrát rádi otevřeli díky návštěvě z Břeclavi. Daniel Rampáček a jeho kolegyně Adéla Chlumecká přijali pozvání a na Meganarativu nám poví něco o svém občanském sdružení, jehož cílem je komunitní rozvoj regionu, pořádání kulturních akcí, integrace sociálně slabých a znevýhodněných, ochrana a rozvoj přírody a krajiny s přihlédnutím k regionálním specifikům a osvětová a vzdělávací činnost na území Břeclavska.

Pojďme se společně zamyslet nad tím, co všechno a jak se vlastně dá dělat ve prospěch zpříjemňování a rozvíjení míst, kde žijeme. Aktuální je například otázka nového občanského zákoníku, který přináší zrušení právní formy občanského sdružení a jiné změny. Těšíme se na podnětný večer!

Datum, čas, místo? 28.1.2014 19:30 v klubu Ottoman Trumpet

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 15.-16. 12. 2022 (vždy 9:00 – 16:30), 16 výukových hodin
Cena: 3.300,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Video

Embedded thumbnail for Horizonty 2013: Appreciative inquiry

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.