Old Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

Aktuality

Co chystáme v roce 2020 a 2021

MODI – MOŽNOSTI DIALOGU JSOU ZPĚT - OD ZÁŘÍ 2020 V BRNĚ

6. běh certifikovaného vzdělávacího programu v kolaborativně-dialogické praxi (s akreditací MPSV) organizovaný Narativem pod záštitou Taos Institute, Houston Galveston Institute a ve spolupráci se zahraničními lektory Sylviou London a Eijou-Liisou Rautiainen. 

Roční vzdělávací program (175 hodin) se skládá z devíti setkání (6x dvoudenních a 3x třídenních) 1x měsíčně od září 2020 do června 2021. Uskuteční se v Brně. 

Facilitují Pavel Nepustil, Ph.D., Přemysl Ulman, LMFT a Mgr. Veronika Smaženková. Součástí MODI jsou tři workshopy a supervizní semináře, které povedou Eija-Liisa Rautiainen, Ph.D. (FIN), Igor Nosál, Ph.D. (ČR) a Sylvia London, MA, LMFT (MEX). Program je akreditován MPSV a jeho absolventi obdrží certifikát s mezinárodní platností.

https://www.moznostidialogu.cz/ - nový, svěží a krásný web plný informací, podívejte se!

 

„TODI“ – DALŠÍ BĚH TRÉNINKU V OTEVŘENÉM DIALOGU OD ŘÍJNA 2020 V PRAZE

Rostoucí zájem o Otevřený dialog v ČR a potřeba komplexního vzdělávání v tomto přístupu vedly začátkem roku 2016 ke vzniku sítě složené ze zástupců několika organizací v oblasti duševního zdraví (Spolek Narativ, Fokus Mladá Boleslav, Péče o duševní zdraví, Práh Jižní Morava a Zahrada 2000), v níž se vyjednávali možnosti spuštění komplexního vzdělávání v Otevřeném dialogu. 

Přípravou a realizací základního tréninku byl pověřen Narativ, který již dlouhodobě podporuje rozvoj dialogické praxe v Česku a na Slovensku. Pozvání k lektorskému vedení tréninku letos opět přijal dr. W. Schuetze, který se dlouhodobě věnuje rozvoji Otevřeného dialogu v Německu i v zahraničí.

Koordinátoři: Lucia Ukropová, Martin Novák, Dita Bezdičková.
Detaily výcviku se už brzy objeví na našem webu a facebooku. 

 

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Koordinátoři: Pavel Nepustil, Lucia Ukropová
Proběhlo již několik „školení“ šitých na míru organizacím (jedno nebo víc 2-denních setkání). 
Další plánujeme nejdřív za 6 měsíců z kapacitních důvodů. 

 

KDE SE VZDĚLÁVÁ NARATIV

Open dialogue – trainers’s training program v Helsinkách. Na světě je 56 supervizorů a trenérů v Otevřeném dialogu a od února 2020 má Česká republika mezi nimi své zastoupení. Jaakko Seikkula a Pekka Holm stvrdili certifikátem úspěšné absolvování Pavlovi Nepustilovi. A chce to další!  - nový trénink začíná v květnu a registrace běží do půlky března.

Detaily zde: http://open-dialogue.net/training/trainers/

Nově jsme partnery v projektu Erasmus + zaměřeném na multidisciplinární práci s rodinami v krizi ve spolupráci s Inštitútom dialogických praxí. Jedná se o 3-letý projekt: od 1.10.2019 do 31.8.2022 zaměřený na vzdělávání v multidisciplinární spolupráci při práci s rodinami v těžkých situacích. Narativ se zavázal v průběhu projektu zorganizovat jedno setkání a workshop. Budeme vzdělávat a sami budeme vzdělávaní.

ECODHARMA. Další z projektů Erasmus+. Narativ je partnerem v projektu s tímto centrem pro vzdělávání a vyrazí letos a možná i příští rok na jeden z kurzů, které se díky partnerství odehrávají: Transformative collaboration. Ten má za cíl podpořit lektory a lidi, kteří pracují s aktivisty v různých skupinách zaměřených na (nejen) sociální změnu v efektivnější spolupráci a dělání efektivnějších rozhodnutí. 

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 15.-16. 12. 2022 (vždy 9:00 – 16:30), 16 výukových hodin
Cena: 3.300,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Video

Embedded thumbnail for Horizonty 2013: Appreciative inquiry

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.