Old Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

Aktuality

ICCP – 4. mezinárodní kongres kolaborativně-dialogických praxí se konal v Brně a byla to bomba

4th International Congress on Collaborative-Dialogic Practices

Konec července byl pro ICCP (International Certificate In Collaborative Practices), Spolek Narativ, Institut výzkumu inkluzivního vzdělávání MUNI, Taos Institut a HGI velmi perný, ale i velmi inspirativní. Konal se 4. mezinárodní kongres kolaborativně-dialogických praxí. Předešlé ročníky byly ve Španělsku, Brazílii a v Argentině.

Pro Brno a vůbec Českou republiku je obrovská čest a pocta, že se velikáni jako Harlene Anderson, Ken a Mary Gergen, Saliha Bava, Sheila McNamee, Leticia Rodriguez, Monica Sesma, Rocio Chaveste, Sylvia London, Josep Segui a mnozí další rozhodli uspořádat toto setkání lidí ze 32 krajin světa právě u nás, za naší spolupráce a laskavé podpory Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Ve svém logu měl kongres hesla Inviting connection, conversation, creativity (Hledání spojení, konverzací, tvořivosti). A ono nezůstalo jen u prázdných hesel. Nejen díky nadšeným postkonferenčním ohlasům mohu směle říct, že se opravdu naplnila díky bohatému programu workshopů, přednášek, dialogických prostorů a hlavně spoustou „tady-a-teď“ konverzací se zkušenými praktiky, filosofy a výzkumníky. My jsme měli skvělou příležitost seznámit návštěvníky s Brnem i méně formálně, mimo přednáškové místnosti, a udělat mu dobrou reklamu.

Pokud jste nikdy nezkusili připravovat akci v týmu, kterého členové jsou rozmístněni po celé zeměkouli, vřele doporučuji! Ale jen, pokud máte rádi adrenalin. V konečném důsledku ale všechna práce a čas strávený s lektory a hvězdným týmem dobrovolníků, stála rozhodně za to. Za to, že jsme mohli trávit čas s lidmi, o kterých jsme předtím slýchali na fakultách nebo četli jejich publikace, mluvit s nimi, ptát se, diskutovat, pochybovat, divit se a objevovat nové možnosti spolupráce.

Petra Detersová, Narativ

4th International Congress on Collaborative-Dialogic Practices4th International Congress on Collaborative-Dialogic Practices
4th International Congress on Collaborative-Dialogic Practices4th International Congress on Collaborative-Dialogic Practices 

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 15.-16. 12. 2022 (vždy 9:00 – 16:30), 16 výukových hodin
Cena: 3.300,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Video

Embedded thumbnail for TAOS - Marketa shortcut

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.