Old Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

Obchod

Jako v každém obchodě, i v tom našem najdete nabídku toho, co si u nás můžete koupit. Budeme rádi, když Vám některé z našich nabízených materiálů budou k užitku, k vlastnímu vzdělávání anebo do sbírky, pro zábavu, pro klienty, pro příští generace...

MOŽNOST PODPOŘIT NARATIV NĚKOLIKA KLIKNUTÍMI - ZVEŘEJNILI JSME PRO VÁS VIDEA Z DVDČEK

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

KNIHA

Jaakko Seikkula a Tom Erik Arnkil
OTEVŘENÉ DIALOGY: SETKÁVÁNÍ SÍTÍ KLIENTA V PSYCHOSOCIÁLNÍ PRÁCI

Otevřené dialogy: Setkávání sítí klienta v psychosociální práci

Knihu si můžete objednat mailem na knihy@narativ.cz za 369 Kč.
Rádi Vám ji zašleme poštou (poštovné 50 Kč), nebo předáme osobně, bude-li to v našich silách.

DVD

Do dnešního dne jsme pro Vás připravili následující nabídku:

 

Máme pro Vás nové DVD!
Dlouho očekávaný sestřih záznamu workshopu Jaakka Seikkuly
Otevřený dialog: nové paradigma v péči o duševní zdraví.
Máte-li o DVD zájem, pište na dvd@narativ.cz.

Cena: 190 Kč Podívejte se na ukázku obsahu DVD..

 

3 DVD se záznamem z proběhlých workshopů s terapeutkami Harlene Anderson, Rocío Chaveste-Gutiérrez a Ann-Ritou Gjertzen.  DVD je možné objednávat jednotlivě (190,-) i společně celou sadu za zvýhodněnou cenu (490,-).

DVD z workshopů Triptychu - 2011

V případě, že o ně máte zájem, pište na dvd@narativ.cz. Rádi Vám je zašleme poštou, nebo předáme osobně, bude-li to v našich silách.

Pro představu jsme připravili krátký „trailer,“ který Vám přiblíží zmiňované terapeutky a snad i atmosféru, která panovala na našich společných setkáních:

Přesnější popis toho, co všechno najdete na záznamu z workshopů, najdete zde:

DVD z workshopu Rocio Chaveste Gutierréz (3. – 4. 6. 2011).pdf
DVD z workshopu Ann-Rity Gjertzen (11. - 12.11.2011).pdf
DVD z workshopu Harlene Anderson (23. - 24. 9. 2011).pdf

Obchodní podmínky a reklamační řád

Vážení přátelé kolaborativní a dialogické praxe,
dostali jsme zprávu, že na DVD z workshopu Ann-Rity Gjertzen nastala technická chyba a v jedné kapitole chybí zvuk. Tuto část jsme se proto rozhodli zveřejnit zvlášť, z youtube je možné si ji i stáhnout ve formátu mp4: http://www.youtube.com/watch?v=nUXkz1KTSHw&feature=youtu.be.
Omlouváme se a doufáme, že Vám to aspoň touto formou vynahradíme. Děkujeme za pochopení.
Za Narativ Petra Detersová.

Související články

 • Už skoro deset let se potkáváme při různých příležitostech, workshopech, konferencích, neformálně. Během nich jsem většinou byla v roli kameramanky a posléze stříhačky natočeného materiálu. Možná jste to zaregistrovali, z některých akcí vznikla i DVDs. Více v článku..

 • Vážení přátelé, ...HURÁ! Již máme pro Vás připravené DVD z workshopu Umění a praxe spolupráce v organizacích, komerční sféře a komunitních službách, který se konal 5.-6.4. 2013 v Brně. Čtěte více..

 • Máme pro Vás nové DVD!
  Dlouho očekávaný sestřih záznamu workshopu Jaakka Seikkuly
  Otevřený dialog: nové paradigma v péči o duševní zdraví.
  Máte-li o DVD zájem, pište na dvd@narativ.cz.
  Cena: 190 Kč Podívejte se na ukázku..

 • Skupina Narativ vydává knihu Jaakko Seikkuly a Toma Erika Arnkila
  OTEVŘENÉ DIALOGY: SETKÁVÁNÍ SÍTÍ KLIENTA V PSYCHOSOCIÁLNÍ PRÁCI.
  Věříme, že jde bez nadsázky o jednu z nejinspirativnějších publikací v oblasti rodinné terapie a systemické praxe, která vyšla po roce 2000. Publikace se zrodila jako výsledek několikaleté klinické a výzkumné praxe obou autorů a jejich kolegů, a také jako součást širšího zájmu o dialogické pojetí v komunitě rodinných terapeutů. Čtěte více..

 • Skupina Narativ ve spolupráci s Houston Galveston Institute pořádá druhou sérii tří dvoudenních workshopů se zahraničními lektory Rocío Ch. Gutierréz, J. Seikkulou a H. Anderson, kteří se hlásí k myšlenkám postmoderny a představí svůj přístup ve třech oblastech: sociální a komunitní práce, péče o duševní zdraví a rozvoj organizací a koučování.

 • Rocio Chaveste Gutierréz je mexická "postmoderní" psychoterapeutka a ředitelka Kanankil Institut v mexické Meridě. Tento institut mimo jiné provozuje dva magisterské vzdělávací programy: "Psychotherapy" a "Addictions", jenž jsou konceptualizovány v rámci postmoderní perspektivy. Vedle výuky v Meridě a přednášení v zahraničí provozuje dr. Chaveste Gutiérrez také svoji vlastní terapeutickou a sexuologickou praxi, při které kromě kolaborativního přístupu využívá také postupy narativní psychoterapie či just therapy.

 • Ann-Rita Gjertzen je terapeutka z norského Tromsø, kde se zasadila o vznik unikátního projektu “akutního týmu” při psychiatrické léčebně. Dnes působí jako vedoucí tohoto týmu, který pomáhá lidem v psychické krizi, jejich rodinám a blízkým. Mnoho let blízce spolupracovala s profesorem Tomem Andersenem, který je známý pro inovativní využití reflektujícího týmu v terapii. Ann-Rita s kolegy po Tomově smrti v roce 2007 rozvíjí jeho myšlenky a popularizuje přístup reflektujícího procesu na mezinárodních konferencích.

 • Harlene Anderson je bezesporu jedna z nejvýznamnějších psychoterapeutických postav současnosti, hlavní představitelka kolaborativního přístupu v psychoterapii. Společně s Harry Goolishianem založili Houston Galveston Institute, který se stal centrem tohoto přístupu.

 • Objednejte si jednotlivě či jako balíček za zvýhodněnou cenu DVD z workshopů našich hostů z minulého roku! DVD obsahují tyto již proběhlé workshopy: Harlene Anderson - Etika práce s lidmi v postmoderním přístupu, Ann-Rita Gjertzen - Reflektující proces: historie, vývoj, současné trendy, Rocio Chaveste Gutierréz - Postmoderní filozofie a praxe napříč kulturami. Více v článku..

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 15.-16. 12. 2022 (vždy 9:00 – 16:30), 16 výukových hodin
Cena: 3.300,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Video

Embedded thumbnail for Juraj - Je len na mne, koho si na cestu odvykania vezmem so sebou

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.